• Model Absolwenta Szkoły Podstawowej

      • 1. Jest przygotowany do następnego etapu kształcenia:

        • stosuje w praktyce wiedzę i umiejętności,
        • potrafi korzystać z różnych źródeł wiedzy,
        • komunikuje się w języku angielskim,
        • umie korzystać z nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, współdziała w zespole,
        • zna swoje prawa i obowiązki,
        • potrafi wyrażać się poprzez formy plastyczne, teatralne, muzyczne.

        2. Szanuje uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz innych ludzi.

        3. Jest odpowiedzialny i obowiązkowy, dąży do osiągnięcia sukcesu, sumiennie wywiązuje się z powierzonych mu zadań, zna swoje mocne i słabe strony, potrafi nad nimi pracować.

        4. Szanuje tradycje i kulturę własnego narodu.

        5. Zna i stosuje normy dobrego zachowania, potrafi kulturalnie i komunikatywnie porozumiewać się z innymi, dba o kulturę języka.

        6. Prowadzi zdrowy styl życia, dba o swoje zdrowie i rozwój sprawności fizycznej.

        7. Troszczy się o środowisko naturalne (bierze udział w akcjach ekologicznych).
         

        ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM  W WITKOWICACH

        Rok Szkolny 1984/1985 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Buc Władysław
        2. Barciś Zbigniew
        3. Barczyk Tomasz
        4. Bednarek Barbara
        5. Błachowicz Dariusz
        6. Borek Adam
        7. Bożek Małgorzata
        8. Brzozowska Urszula
        9. Całkiewicz Dariusz
        10. Cieślak Maciej
        11. Dolniak Tomasz
        12. Eliasz Paweł
        13. Ermer Małgorzata
        14. Grobelny Janusz
        15. Knysak Paweł
        16. Kubik Janusz
        17. Kubik Mariusz
        18. Kuczyńska Katarzyna
        19. Milczarek Wojciech
        20. Nalewajka Anna
        21. Ociepa Lilla
        22. Olesińska Daria
        23. Oziębała Andrzej
        24. Pijur Anna
        25. Rak Agata
        26. Tkaczyk Małgorzata
        27. Tomicka Agata
        28. Urbańczyk Iwona
        29. Zakrzewski Adam

        Rok szkolny 1985/1986 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bartnik Wioletta
        2.  Bronchard Sławomir
        3. Dratwa Agata
        4. Dziubek Iwona
        5. Ermer Beata
        6. Gałkowska Agnieszka
        7. Gładysz Mariusz
        8. Górak Marzena
        9. Grzywacz Marek
        10. Heppner Krzysztof
        11. Jagusiak Adam
        12. Jędrzejczyk Waldemar
        13. Kaczmarek Jarosław
        14. Kaczorowski Krzysztof
        15. Kopcik Aneta
        16. Korbela Dorota
        17. Kornatowska Barbara
        18. Kowalczyk Andrzej
        19. Kwoka Mariusz
        20. Leśniak Krzysztof
        21. Magiera Dariusz
        22. Malicki Robert
        23. Ociepa Lilianna
        24. Orlikowska Dorota
        25. Oziębała Andrzej
        26. Pielecha Aneta
        27. Psiuk Renata
        28. Rutkowska Wioletta
        29. Szewczyk Iwona
        30. Walicka Barbara
        31. Wypych Mariola

        Rok szkolny 1986/1987 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Balant Monika
        2. Balińska Ewa
        3. Brzeszczak Edyta
        4. Chrapońska Ewa
        5. Gałkowski Mariusz
        6. Gałkowska Beata
        7. Górecki Sylwester
        8. Janicki Dariusz
        9. Kaczmarek Agnieszka
        10. Kopcińska Aneta
        11. Kornatowska Janina
        12. Ligocka Renata
        13. Ligocki Radosław
        14. Łysakowska Eulalia
        15. Magiera Michał
        16. Matuszczak Rafał
        17. Partyka Mariusz
        18. Przybył Wojciech
        19. Skarlak Wojciech
        20. Skórka Mirosława
        21. Stelmaszczyk Robert
        22. Szlęg Aneta
        23. Szymański Janusz
        24. Tomala Anna
        25. Woch Katarzyna
        26. Wolański Grzegorz
        27. Wujcik Ewa
        28. Zatoń Agnieszka

        Rok szkolny 1987/1988 SZKOŁA PODSTAWOWA

        Klasa A

        1. Barciś Dorota
        2. Bugała Edyta
        3. Eliasz Piotr
        4. Fras Agnieszka
        5. Husak Tonia
        6. Jagusiak Izabella
        7. Jachymczak Paweł
        8. Koch Ewa
        9. Kryczka Karol
        10. Kuroń Paweł
        11. Matuszczak Janusz
        12. Orlikowski Piotr
        13. Pala Katarzyna
        14. Rutkowska Barbara
        15. Sadziak Wioletta
        16. Szwejda Dariusz
        17. Śledzińska Aneta
        18. Urbańczyk Mariusz
        19. Walicki Jacek
        20. Wierus Dorota
        21. Wolańska Agnieszka
        22. Wychowski Krzysztof

        Klasa B

        1. Brzeszczak Iwona
        2. Burzyński Janusz
        3. Burzyński Piotr
        4. Dolniak Bogusław
        5. Gałkowski Dariusz
        6. Grudzińska Gabriela
        7. Jagusiak Magdalena
        8. Jagusiak Mirosław
        9. Kantorski Piotr
        10. Kipigroch Sławomir
        11. Kortas Dariusz
        12. Kowalik Izabella
        13. Ligęza Agnieszka
        14. Makulski Roman
        15. Małolepsza Adrianna
        16. Ociepa Dawid
        17. Ociepa Sylwia
        18. Owczarek Robert
        19. Proszowska Renata
        20. Sochacki Mariusz
        21. Szlęg Andrzej
        22. Tkaczyk Andrzej

        Rok szkolny 1988/1989 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Barczyk Krzysztof
        2. Biskup Sylwia
        3. Bronczek Ewelina
        4. Bruś Edyta
        5. Bugała Katarzyna
        6. Dolniak Adam
        7. Górecki Dariusz
        8. Hajdas Marcin
        9. Husak Jolanta
        10. Janicka Agnieszka
        11. Jędrzejczyk Zbigniew
        12. Knop Robert
        13. Korbela Barbara
        14. Kot Sybilla
        15. Kowalczyk Janusz
        16. Kubik Michał
        17. Łapeta Żaneta
        18. Nalewajka Dariusz
        19. Pałuska Ewa
        20. Pijur Jadwiga
        21. Siemiński Adam
        22. Stępień Adam
        23. Tkaczyk Janusz
        24. Woźniak Marcin
        25. Zbonikowski Tomasz

        Rok szkolny 1989/1990 SZKOŁA PODSTAWOWA  

        1. Akulewicz Agnieszka
        2. Bednarek Bogdan
        3. Borek Paweł
        4. Bruś Tomasz
        5. Grzybowski Mariusz
        6. Chrapoński Roman
        7. Hajdas Katarzyna
        8. Kaczmarek Paweł
        9. Koch Anna
        10. Kuroń Edyta
        11. Kula Piotr
        12. Nowak Krzysztof
        13. Ociepa Anna
        14. Ociepa Łukasz
        15. Ociepa Mariusz
        16. Olszewski Robert
        17. Owczarek Piotr
        18. Owczarek Rafał
        19. Oziębała Robert
        20. Pawłowski Rafał
        21. Sarniak Urszula
        22. Stelmaszczyk Piotr
        23. Tkaczyk Mariusz
        24. Tomala Katarzyna
        25. Zatoń Magdalena

        Rok szkolny 1990/1991 SZKOŁA PODSTAWOWA

        Klasa A

        1. Balant Renata
        2. Bartnik Monika
        3. Bednarek Paweł
        4. Blachnicki Piotr
        5. Jaśkowski Tomasz
        6. Kaczmarek Joanna
        7. Kaczorowski Michał
        8. Kipigroch Mariusz
        9. Kozerawski Adam
        10. Kuban Grzegorz
        11. Kubik Anna
        12. Ligocka Ewa
        13. Luks Barbara
        14. Makówka Agnieszka
        15. Małota Edyta
        16. Poroszewski Jaroslaw
        17. Sadziak Mariusz
        18. Szwejda Magdalena
        19. Tyrek Sebastian
        20. Wolańska Renata

        Klasa B

        1. Badowski Piotr
        2. Ermer Sylwia
        3. Góra Artur
        4. Grudzińska Monika
        5. Jagusiak Sławomir
        6. Kot Artur
        7. Korek Marzena
        8. Krzywda Bożena
        9. Mądrzyk Rafał
        10. Stępień Tomasz
        11. Tkaczyk Sylwia
        12. Tkaczyk Magdalena
        13. Tkaczyk Krzysztof

        Rok szkolny 1991/1992 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bednarek Jolanta
        2. Gajewski Łukasz
        3. Gałkowska Aleksandra
        4. Góra Paweł
        5. Herman Daniel
        6. Jagusiak Michał
        7. Kubik Marek
        8. Kuroń Katarzyna
        9. Kutek Ireneusz
        10. Łapeta Aneta
        11. Łapeta Mariusz
        12. Łapeta Robert
        13. Łągiewka Aneta
        14. Makówka Sylwester
        15. Małota Marta
        16. Małota Roman
        17. Mądrzyk Katarzyna
        18. Nalewajka  Joanna
        19. Nowak Paweł
        20. Ostrowski Tomasz
        21. Owczarek Konrad
        22. Pawłowski Przemysław
        23. Piwowarczyk Magdalena
        24. Płuszka Mariusz
        25. Polit Ewelina
        26. Rak Edyta
        27. Trepkowska Magdalena
        28. Tylec Sebastian
        29. Skorek Maciej
        30. Wędzonka Kamila
        31. Witczak Przemysław
        32. Woch Rafał

        Rok szkolny 1992/1993 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bronczek Iwona
        2. Brzeszczak Marcin
        3. Brzeszczak Sławomir
        4. Całkiewicz Robert
        5. Ermer Marcin
        6. Janas Monika
        7. Januszewska Marta
        8. Jachymczak Anna
        9. Karwalski Adam
        10. Korek Dariusz
        11. Kuroń Rafał
        12. Nalewajka Jarosław
        13. Nowak Sylwia
        14. Ociepa Michał
        15. Orlikowski Tomasz
        16. Policińska Ewa
        17. Sadziak Paweł
        18. Skarlak Katarzyna
        19. Sokolińska Joanna
        20. Tomaszewska Monika
        21. Woch Agnieszka
        22. Woch Anna
        23. Wolański Mariusz
        24. Woźniak Artur
        25. Wychowaniec Justyna

              Rok szkolny 1993/1994 SZKOŁA PODSTAWOWA

        Klasa A

        1. Balant Eliza
        2. Bednarek Katarzyna
        3. Gonera Agnieszka
        4. Grzywacz Mariusz
        5. Jagusiak Mariusz
        6. Janeczko Monika
        7. Januszewska Malwina
        8. Karwalski Rafał
        9. Kozerawski Mariusz
        10. Kuś Tomasz
        11. Mendak Agnieszka
        12. Migoń Piotr
        13. Motyl Michał
        14. Myjakowski Marcin
        15. Płuszka Ilona
        16. Rogoziński Sławomir
        17. Sambor Robert
        18. Sobczak Daniel
        19. Sobota Andrzej
        20. Ślęzak Edyta

        Klasa B

        1. Bodanka Eliza
        2. Bodanka Piotr
        3. Karczewski Rafał
        4. Kutek Ewelina
        5. Liberda Agnieszka
        6. Mizera Agnieszka
        7. Mstowski Przemysław
        8. Piras Robert
        9. Strzelczyk Robert
        10. Tombarkiewicz Agnieszka
        11. Tylec Rafał
        12. Wojciechowski Arkadiusz
        13. Wolański Krzysztof
        14. Woźniak Łukasz
        15. Wychowaniec Marta
        16. Wypych Artur

              Rok szkolny 1994/1995 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Brzeszczak Joanna
        2. Burzyńska Agnieszka
        3. Derda Sebastian
        4. Ermer Urszula
        5. Góra Sylwia
        6. Górska Kinga
        7. Jarczok Seweryn
        8. Kaczmarek Piotr
        9. Matuszczak Szymon
        10. Mądrzyk Ewelina
        11. Mizera Katarzyna
        12. Nems Kamila
        13. Olesiński Przemysław
        14. Policiński Adam
        15. Rutkowska Zofia
        16. Sambor Barbara
        17. Sarniak Karol
        18. Sokoliński Jakub
        19. Sokołowski Artur
        20. Tkaczyk Marek
        21. Trepkowska Anna
        22. Woch Dorota
        23. Wolański Marcin

              Rok szkolny 1995/1996 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bodanka Joanna
        2. Dziubek Monika
        3. Gorzelak Joanna
        4. Grabowski Łukasz
        5. Jagusiak Grzegorz
        6. Janeczko Justyna
        7. Karczewski Dominik
        8. Kryczka Janusz
        9. Łapeta Marcin
        10. Makówka Gabriela
        11. Matuszczak Anna
        12. Motyl Robert
        13. Mstowski Michał
        14. Nowak Dorota
        15. Ociepa Marcin
        16. Olszewski Piotr
        17. Piotrowski Michał
        18. Rajca Wojciech
        19. Rajchelt Agnieszka
        20. Sambor Monika
        21. Sołtys  Magdalena
        22. Surlej Paulina
        23. Tkaczyk Wioletta
        24. Tylec Sławomir

              Rok szkolny 1996/1997 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bik Agnieszka
        2. Bodanka Ewa
        3. Ciesielska Ewelina
        4. Charaziak Marcin
        5. Dziubek Daniel
        6. Górski Kornel
        7. Hes Artur
        8. Jamrozik Jacek
        9. Januszewski Dariusz
        10. Juchnik Monika
        11. Kaczmarek Marek
        12. Kaczmarzyk Dagmara
        13. Knysak Marta
        14. Kolasiński Marcin
        15. Kubik Łukasz
        16. Kukla Piotr
        17. Kuś Krzysztof
        18. Łapucha Magdalena
        19. Matusiak Magdalena
        20. Migoń Błażęj
        21. Piras Marlena
        22. Proszowska Magdalena
        23. Raj Piotr
        24. Sokołowski Robert
        25. Stojek Magdalena
        26. Ściebura Emilia
        27. Ślęzak Dominik
        28. Tkaczyk Justyna
        29. Trepkowska Olga
        30. Wolańska Joanna

              Rok szkolny 1997/1998 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Badowska Żaneta
        2. Banaszkiewicz Monika
        3. Bik Danuta
        4. Biskup Paulina
        5. Borkowska Kinga
        6. Borkowski Rafał
        7. Bubel Szymon
        8. Fronczyk Szymon
        9. Gajdos Katarzyna
        10. Góra Mariola
        11. Janas Agnieszka
        12. Knysak Adam
        13. Koper Agnieszka
        14. Kubik Agnieszka
        15. Machnik Dariusz
        16. Mendak Ewelina
        17. Młynarczyk Marcin
        18. Młynarczyk Rafał
        19. Nalewajka Maciej
        20. Piotrowska Karina
        21. Piwowarczyk Ewa
        22. Rogoziński Norbert
        23. Rzepa Rafał
        24. Sambor Agnieszka
        25. Szymczyk Sebastian
        26. Wędzonka  Joanna
        27. Wolańska Beata
        28. Wolański Paweł
        29. Wychowaniec Adrian

              Rok szkolny 1998/1999 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Barczyk Paulina
        2. Bronczek Jakub
        3. Fronczyk Monika
        4. Gajewski Bartosz
        5. Gonera Piotr
        6. Góra Monika
        7. Jagusiak Anna
        8. Jagusiak Marlena
        9. Jaśkowska Ewa
        10. Knop Piotr
        11. Korek Barbara
        12. Korek Iwona
        13. Kubik Anna
        14. Łapucha Tomasz
        15. Mazela Dawid
        16. Nems Łukasz
        17. Noryński Wojciech
        18. Powroźnik Michał
        19. Rajca Agnieszka
        20. Stępień Marcin
        21. Syczew Angelika
        22. Potempski Sebastian
        23. Załęcki Łukasz

              Rok szkolny 1999/2000 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bartkiewicz Piotr
        2. Bartnik Tomasz
        3. Berdys Michał
        4. Bodanka Adam
        5. Bubel Ewelina
        6. Dolniak Marcin
        7. Gajda Marietta
        8. Gorzelak Łukasz
        9. Jagusiak Grzegorz
        10. Jamrozik Karol
        11. Kaczmarek Lena
        12. Kaźmierczak Robert
        13. Kmiecik Mariusz
        14. Kolasińska Joanna
        15. Kot Paulina
        16. Kukla Zbigniew
        17. Kuroń Magdalena
        18. Litwiniak Marta
        19. Matusiak Kamila
        20. Matuszczak Ilona
        21. Młynarczyk Artur
        22. Postawa Agnieszka
        23. Powroźnik Anna
        24. Rakowski Grzegorz
        25. Rzepa Łukasz
        26. Sprawka Kamil
        27. Syczew Paweł
        28. Załęcka Paulina

              Rok szkolny 2001/2002 GIMNAZJUM

        1. Błaszczyk Karolina
        2. Dębski Gilbert
        3. Dróżdż Konrad
        4. Dzionek Michał
        5. Górecki Sławomir
        6. Halbiniak Marcin
        7. Kmiecik Katarzyna
        8. Kuban Konrad
        9. Litwiniak Maciej
        10. Łapeta Tomasz
        11. Majer Damian
        12. Matuszczak Tomasz
        13. Mendak Marta
        14. Mstowska Judyta
        15. Pluta Karolina
        16. Rakowska Ewelina
        17. Rojek Aleksandra
        18. Sambor Małgorzata
        19. Sarniak Michał
        20. Skonieczny Patryk
        21. Surlej Maciej
        22. Zatoń Marta
        23. Szymiczek Żaneta
        24. Szulc Tomasz

        Rok szkolny 2002/2003 GIMNAZJUM

        1. Barczyk Katarzyna
        2. Benduch Damian
        3. Borowik Grzegorz
        4. Boryś Norbert
        5. Borzęcki Piotr
        6. Chaduła Adrian
        7. Czech Damian
        8. Dziubiński Dawid
        9. Jagusiak Judyta
        10. Jarczok Magdalena
        11. Karczewski Piotr
        12. Kaźmierczak Olga
        13. Kotas Monika
        14. Kowalczyk Kamil
        15. Kowalik Patrycja
        16. Kuźnik Joanna
        17. Matusiak Anna
        18. Mioduszewski Damian
        19. Nabiałek Przemysław
        20. Rogozińska Sylwia
        21. Rygielska Katarzyna
        22. Słoma Aleksandra
        23. Strojecka Magdalena
        24. Świącik Damian
        25. Tutak Łukasz
        26. Wolański Tomasz
        27. Wychowaniec Magdalena

        Rok szkolny 2003/2004 GIMNAZJUM

        1. Adamczyk Grzegorz
        2. Adamus Michał
        3. Coner Danuta
        4. Dębski Dariusz
        5. Filipiak Adrian
        6. Frajer Sławomir
        7. Fronczyk Martyna
        8. Góra Anna
        9. Kadłubowska Katarzyna
        10. Karczewska Klaudia
        11. Kordas Paulina
        12. Kowalczyk Katarzyna
        13. Księżyk Ewa
        14. Kuban Karol
        15. Kuna Justyna
        16. Kuźnik Anna
        17. Majer Dominika
        18. Nabiałek Aldona
        19. Policiński Hubert
        20. Postawa Karolina
        21. Raj Dawid
        22. Rakosza Katarzyna
        23. Śliwakowska Justyna
        24. Wierus Emil
        25. Wilk Karolina
        26. Woch Sebastian
        27. Zasępa Agnieszka
        28. Sułecka Renata
        29. Szymanek Dawid

        Rok szkolny 2004/2005 GIMNAZJUM

        1. Berdys Bartłomiej
        2. Bodanka Łukasz
        3. Ciesielska Sylwia
        4. Dziubińska Karolina
        5. Eliasz Kinga
        6. Frajer Robert
        7. Górecki Łukasz
        8. Halbiniak  Nina
        9. Kitliński Damian
        10. Kmiecik Piotr
        11. Knysak Weronika
        12. Kotas Błażej
        13. Kujawska Monika
        14. Podolak Grzegorz
        15. Rybak Robert
        16. Stala Przemysław
        17. Ściebura Rafał
        18. Tutak  Marcin
        19. Wierus Roksana
        20. Wiśniewska Żaneta
        21. Zakrzewki Adrian
        22. Zyzik Kamil
        23. Żurek Martyna

        Rok szkolny 2005/2006 GIMNAZJUM

        1. Barczyk  Artur
        2. Błaszczyk Miłosz
        3. Czech Magdalena
        4. Frajer Robert
        5. Jagusiak Anna
        6. Kaczmarek Krzysztof
        7. Kapusta Justyna
        8. Kleszczewski Wojciech
        9. Kmiecik Małgorzata
        10. Kozioł Paulina
        11. Kuna Ewa
        12. Litwiniak Mateusz
        13. Młyński Rafał
        14. Morel Tomasz
        15. Musiał Emilia
        16. Policiński Błażej
        17. Raj Klaudia
        18. Ratoń Olga
        19. Similak Adam
        20. Sobczyk Magdalena
        21. Surlej Przemysław
        22. Wiewiórowski Patryk
        23. Wolański Janusz
        24. Wolański Krystian
        25. Wróbel Mateusz
        26. Zgrzebna Angelika
        27. Zyzik Paweł
        28. Zielonka Sandra

        Rok szkolny 2006/2007 GIMNAZJUM

        1. Borkowska Aleksandra
        2. Chajec Katarzyna
        3. Dąbrowski Daniel
        4. Dudek Justyna
        5. Dziubińska Natalia
        6. Filipiak Dawid
        7. Flasza Magdalena
        8. Fronczyk Bartłomiej
        9. Górecki Rafał
        10. Januszewska Małgorzata
        11. Kołdon Anna
        12. Kordas Piotr
        13. Królik Iwona
        14. Kubacki Norbert
        15. Kurzacz Malwina
        16. Kwarciak Malwina
        17. Małolepszy Konrad
        18. Marciniak Magdalena
        19. Milczarek Adam
        20. Morel Sylwia
        21. Niedzielska Monika
        22. Nowacki Kamil
        23. Orlikowska Monika
        24. Rygielski Sebastian
        25. Sławiński Adrian
        26. Wróbel Damian
        27. Wróbel Tomasz
        28. Żurek Weronika

        Rok szkolny 2007/2008 GIMNAZJUM

        Klasa A

        1. Barczyk Oskar
        2. Benduch Paulina
        3. Cubała Dominika
        4. Grobelna Karolina
        5. Juszczyk Anna
        6. Kleszczewski Piotr
        7. Kowalik Sebastian
        8. Lewicki Sebastian
        9. Makulski Michał
        10. Marciniak Agnieszka
        11. Olszewska Aleksandra
        12. Pisarska Ilona
        13. Rajca Przemysław
        14. Rajca Szymon
        15. Ratoń Michał
        16. Rygielska  Aneta
        17. Świącik  Adam
        18. Witkowski Piotr

        Klasa B

        1. Bartyczak Łukasz
        2. Bera Kinga
        3. Całuzińska Olga
        4. Ingier Julita
        5. Kitliński Dawid
        6. Kowalczyk Michalina
        7. Kuban Krzysztof
        8. Marciniak Magdalena
        9. Młyńska Karolina
        10. Nalewajka Marta
        11. Rozpądek  Ernest
        12. Szyda Albert
        13. Śliwakowski Łukasz
        14. Urbaszewska Angelika
        15. Wilk Dominik
        16. Woźniak Kinga
        17. Woźniak Paweł

        Rok szkolny 2008/2009 GIMNAZJUM

        1. Bartyczak Kamil
        2. Błachowicz Martyna
        3. Boryś Paulina
        4. Bubel Marta
        5. Ciesielska Kinga
        6. Czech Damian
        7. Kleszczewska Agnieszka
        8. Kmiecik Dominik
        9. Knysak Agnieszka
        10. Kowalczyk Jaromir
        11. Leśniak Adam
        12. Lewicki Marcin
        13. Łągiewka Katarzyna
        14. Majchrzak Natalia
        15. Małolepszy Bartłomiej
        16. Nowacki Jakub
        17. Ociepa Tobiasz
        18. Orlikowski Ryszard
        19. Sobczak Martyna
        20. Witkowski Paweł
        21. Wojtal Szymon
        22. Zakrzewska Patrycja
        23. Zasępa Błażej

        Rok szkolny 2009/2010 GIMNAZJUM

        1. Borkowski Jan
        2. Filipiak Damian
        3. Grobelna Judyta
        4. Jabłoński Marcin
        5. Jagusiak Adrian
        6. Kołdon Oskar
        7. Kubacka Weronika
        8. Krzyszczyk Aleksandra
        9. Marcinkiewicz Karina
        10. Matyjaszczyk Monika
        11. Michoń Kornelia
        12. Milczarek Marek
        13. Nalewajka Maciej
        14. Porębiński Adam
        15. Rakowski Marcin
        16. Sitak Paula
        17. Stala Monika
        18. Świącik Marcin
        19. Tkaczyk Paulina
        20. Trzaska Kamil
        21. Wierus Kinga
        22. Wiśniewski Kacper
        23. Woźniak Łukasz
        24. Wożniak Monika
        25. Wróbel Karol
        26. Zawada Mateusz

        Rok szkolny 2010/2011 GIMNAZJUM

        1. Bednarska Agata
        2. Bera Marcin
        3. Bubel Bartosz
        4. Burzyński Tomasz
        5. Całuziński Kamil
        6. Gonera Patryk
        7. Grzywacz Monika
        8. Kitlińska Dominika
        9. Kolibaj Rafał
        10. Kowalczyk Jakub
        11. Krok Bartosz
        12. Kulawiak Jakub
        13. Lewicka Klaudia
        14. Litwiniak Magdalena
        15. Marcinkiewicz Agnieszka
        16. Morel Paulina
        17. Ociepa Daniel
        18. Policiński Martin
        19. Rachwalik Izabela
        20. Rajca Rafał
        21. Rzepecka Donata
        22. Świąć Agnieszka
        23. Wróbel Kamila
        24. Wyżgalska Karolina
        25. Zakrzewska Maja
        26. Zawodniak Damian
        27. Żyła Tomasz

        Rok szkolny 2011/2012 GIMNAZJUM

        1. Barczyk Krystian
        2. Dec  Hubert
        3. Kowalik Kamila
        4. Kozioł Martyna
        5. Kubik Marcin
        6. Kurzacz Agata
        7. Łągiewka Paulina
        8. Matyśkiewicz Mariusz
        9. Olszewski Łukasz
        10. Policiński Oskar
        11. Postawa Kamila
        12. Raj Julia
        13. Woch Paulina
        14. Zakrzewska Angelika
        15. Zawodniak Karolina

        Rok szkolny 2012/2013 GIMNAZJUM

        1. Boryś Kamila
        2. Bus Rafał
        3. Fajer Patryk
        4. Góra Konrad
        5. Grzywacz Daniel
        6. Hatłas Marcin
        7. Kaczorowska Agata
        8. Konieczna Nicol
        9. Łapeta Mateusz
        10. Łysakowska Kinga
        11. Magiera Patrycja
        12. Maliszewski Oskar
        13. Małolepszy Krzysztof
        14. Rabiega Mateusz
        15. Rajca Bartosz
        16. Rogus Katarzyna
        17. Sochacka Patrycja
        18. Turek Anna
        19. Wieczorek Ewa
        20. Wilczyńska Maja
        21. Wilk Patryk
        22. Woch Dawid
        23. Woźniak Damian
        24. Wychowska Magdalena
        25. Zakrzewska Oliwia
        26. Zawada Joanna
        27. Zyber Kordian

        Rok szkolny 2013/2014 GIMNAZJUM

        1. Bera Patrycja
        2. Boryś Kamil
        3. Chrząstek Konrad
        4. Folwarczna Klaudia
        5. Górecka Joanna
        6. Grabarczyk Natalia
        7. Jagusiak Marcel
        8. Konstanciak Dominika
        9. Kraczka Angela
        10. Kubik Łukasz
        11. Kustal Dominika
        12. Łysakowski Jakub
        13. Makulski Patryk
        14. Nalewajka Kamil
        15. Nalewajka Katarzyna
        16. Nowacki Kacper
        17. Patyk Karla
        18. Pisarska Agata
        19. Porębiński Dawid
        20. Rogaczewski Dominik
        21. Skarlak Emil
        22. Soluch Łukasz
        23. Stelmaszczyk Olga
        24. Śliwakowska Klaudia
        25. Walicki Maciej
        26. Woźniak Karolina
        27. Wychowski Mateusz
        28. Rozpendek Kuba

        Rok szkolny 2014/2015 GIMNAZJUM

        1. Bartosik Roksana
        2. Bera Karolina
        3. Całkiewicz Martyna
        4. Całuzińska Paulina
        5. Chajec Monika
        6. Górecki Dawid
        7. Harast Paulina
        8. Kugiel Iga
        9. Langier Anastazja
        10. Łapeta Agata
        11. Magiera Dominik
        12. Matusiak Daria
        13. Musiał Katarzyna
        14. Owczarek Justyna
        15. Oziębała Wiktoria
        16. Płuszka Klaudia
        17. Rybak Karolina
        18. Siemiński Dominik
        19. Skarlak Wiktoria
        20. Stala Bartosz
        21. Stelmaszczyk Paulina
        22. Szczerbak Adam
        23. Tkaczyk Michał
        24. Turek Rafał
        25. Urbaszewska Anna

        Rok szkolny 2015/2016 GIMNAZJUM

        1. Bartosik Kornel
        2. Cierpiał Agata
        3. Klimas Weronika
        4. Konieczny Bartosz
        5. Łysakowski Kacper
        6. Makulska Dominika
        7. Michoń Agnieszka
        8. Siemiński Szymon
        9. Szczerbak Jakub
        10. Tkaczyk Bartosz
        11. Wojtal Daniel
        12. Wojtal Julia
        13. Zasępa Paweł

        Rok szkolny 2016/2017 GIMNAZJUM

        1. Gałkowski Krystian
        2. Górecka Karolina
        3. Harazim Wiktoria
        4. Klimas Jakub
        5. Kubik Maciej
        6. Michoń Mateusz
        7. Nagiet Sebastian
        8. Oziębała Natalia
        9. Pluciński Mateusz
        10. Puszczyńska Dorota
        11. Witczak Kamila
        12. Zawodniak Patryk

        Rok szkolny 20217/2018 GIMNAZJUM

        1. Cubała Miłosz
        2. Cubała Paweł
        3. Górecki Sebastian
        4. Ingier Bartosz
        5. Jagusiak Justyna
        6. Jaśkowska Michalina
        7. Karczewska Oliwia
        8. Kitlińska Danuta
        9. Ligocka Karolina
        10. Michoń Jakub
        11. Nalewajka Paulina
        12. Saternus Damian
        13. Sikora Paweł
        14. Skorupa Karolina
        15. Urbańczyk Kamil
        16. Viscio Gianluca
        17. Viscio Josephin
        18. Wolańska Oliwia
        19. Zakrzewski Rafał

        Rok szkolny 2018/2019 GIMNAZJUM

        1. Cubała Kalina
        2. Dębski Fabian
        3. Folwarczny Damian
        4. Harast Igor
        5. Jagusiak Nikola
        6. Kolakowski Jakub
        7. Krok Paulina
        8. Kryczka Michał
        9. Kuban Piotr
        10. Kula Nikola
        11. Latoska Patrycja
        12. Łapeta Aleksandra
        13. Łapeta Bartosz
        14. Molska Wiktoria
        15. Owczarek Jakub
        16. Skarlak Emilia
        17. Skarlak Paweł
        18. Wawrzyńczyk Paulina
        19. Żyła Igor

        Rok szkolny 2018/2019 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Barska Klaudia
        2. Chrapoński Kacper
        3. Cierniak Nikola
        4. Cubała Milena
        5. Czapliński Przemysław
        6. Dziubek Sara
        7. Gorzkowska Emilia
        8. Grochocka Agata
        9. Krawczyk Franciszek 
        10. Kubik Marcelina
        11. Langier Patrycja
        12. Malec Przemysław
        13. Matyjaszczyk Joanna
        14. Michoń Maciej
        15. Palacz Kuba 
        16. Piasecki Kamil
        17. Rajca Wiktor
        18. Skowron Mateusz
        19. Stelmaszczyk Daria
        20. Stojanowska Karina
        21. Śliwakowski Kacper
        22. Tkaczyk Dominika
        23. Witczak Małgorzata
        24. Wrzalik Martyna

        Rok szkolny 2019/2020 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Całkiewicz Natalia
        2. Chrząstek Oskar
        3. Dębski Hubert
        4. Gałkowska Joanna
        5. Gawrońska Wiktoria
        6. Gonera Tatiana
        7. Grabowska Karolina
        8. Jagiełło Oliwia
        9. Kolakowska Joanna
        10. Konstanciak Marcin
        11. Latoski Bartosz
        12. Matusiak Kacper
        13. Molski Igor
        14. Ociepa Wiktoria
        15. Skowron Dominik
        16. Wilk Izabella
        17. Wolański Łukasz
        18. Wróbel Mateusz
        19. Wrzalik Szymon
        20. Wyżgalska Weronika

         

        Rok szkolny 2020/2021 SZKOŁA PODSTAWOWA

        1. Bielski Ksawery
        2. Chrząstek Wiktor
        3. Ermer Eryk
        4. Karasek Karolina
        5. Kryczka Adam
        6. Łapeta Klaudia
        7. Olszewska Maja
        8. Sochacka Aleksandra
        9. Staniec Maciej
        10. Stobieska Katarzyna
        11. Walicki Adam
        12. Ziółkowska Karolina

        Rok szkolny 2021/2022 SZKOŁA PODSTAWOWA

        Klasa A

        1. Bieś Bartosz
        2. Bodanka Sandra
        3. Cierpiał Aleksandra
        4. Gawroński Łukasz
        5. Grabowski Krzysztof
        6. Ingier Przemysław
        7. Jagusiak Roksana
        8. Jaros Kacper
        9. Kaczmarek Szymon
        10. Kurzelewska Natalia
        11. Łysakowska Kaja
        12. Maciejczyk Natalia
        13. Mazerant Oliwia
        14. Robakowska Malwina
        15. Świącik Wiktoria
        16. Tylec Dominik
        17. Witczak Filip
        18. Witczak Kacper

        Klasa B

        1. Aljewicz Maja
        2. Całkiewicz Bartosz
        3. Górecka Nadia
        4. Kachel Wiktor
        5. Knysak Damian
        6. Kolasiński Michał
        7. Korgól Anna
        8. Kowalczyk Damian
        9. Kubik Błażej
        10. Leśko Klaudia
        11. Ligocki Michał
        12. Małek Iga
        13. Matuszczyk Nikola
        14. Motyl Alicja
        15. Patyk Oliwier
        16. Postawa Adrian
        17. Siemiński Jakub
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Witkowicach
      • zswitkowice@o2.pl
      • 34 3289201
      • Witkowice, ul. Częstochowska 22, 42-270 Kłomnice 42-270 Kłomnice Witkowice Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych