• Przedstawienia anglojęzyczne

• Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swe talenty podczas występów teatralnych przygotowanych w języku angielskim. Uczniowie wraz z nauczycielami: S. Hadaś  i A. Niesmaczną przygotowali scenariusze przedstawień, układy choreograficzne, scenografię, rekwizyty oraz stroje sceniczne. Wykazali się dużą inicjatywą, kreatywnością  oraz umiejętnością współpracy. Efektem ich pracy były niezapomniane chwile baśniowych krain, do których mogliśmy się przenieść i z przyjemnością podziwiać występy. Uczniowie zaprezentowali cztery spektakle: zimową scenerię w przestawieniu „The Snow Queen”- „Królowa Śniegu”  „Krainę Lodu”- „Frozen” oraz „Santa is coming!” „Święty Mikołaj przybywa!”. W wakacyjny, egzotyczny klimat wprowadziło widzów przedstawienie „Vaiana”- „Skarb Oceanu”.

• Zapraszamy do galerii